דף הבית > את שווה!
את שווה!

את שווה!

         
מחבר: סבן שירל 
מספר קטלוגי: 362-4082
תאריך יציאה: 2011
מצבן של נשים ונערות הוא בעיה כלל-עולמית כה רצינית, עד שהאו"ם הציב את הצורך בפתרונה כאחת ממטרות הפיתוח שלו: "קידום השוויון בין המגדרים והעצמתן של נשים". הפסיכולוגית שריל סבן קוראת לנשים באשר הן לרענן את תפיסת הנשיות שלהן ולהביא לידי ביטוי מעשי את תחושת הערך העצמי שלהן. באמצעות שאלוני הערכה עצמית ותרגילים, המחברת מסייעת לנשים לגלות איך הן תופסות את עצמן, איך החברה תופסת אותן, ומה עליהן לעשות כדי לחיות ולהרגיש שוות בין שווים.
בכתיבתה המרתקת, הממזגת ניתוח חברתי נוקב וחשיפה אישית, לרבות חוויית אונס שעברה, מגלה סבן אמת פשוטה – אך ענקית – על ערכן העצמי של הנשים

"ספרה של שריל סבן לא דן בשאלה האם אנו הנשים בעלות ערך אם לאו, אלא בשאלה האם אנו זוכות להערכה מצד החברה שאנו חיות בתוכה... נשים הן שמעבירות את הקודים החברתיים מדור לדור. הן שמנחילות למנהיגי העתיד ערכים כמו חמלה, פשרה וסובלנות. עובדה זו לבדה מעניקה להן ערך שלא יסולא בפז."
ג'יהאן סאדאת, אלמנתו של נשיא מצרים לשעבר אנואר סאדאת

את שווה! הוא פנייה אל נשים בכל רחבי העולם ליצור להן הרגלים חדשים, לגלות את הקולות הייחודיים שלהן, ולהשתחרר מהמחשבות על היעדר שליטה בחייהן. אם נשים ישכילו לחשוף את הגרעין האותנטי המבטא את האמת הכי עמוקה שלהן – בלי להיכנע להשפעות חיצוניות ול"מה אחרים יגידו" – הן יבחרו באושר!

ד"ר שריל סבן היא פסיכולוגית, עוסקת בייעוץ משפחתי ובפעילות פילנתרופית. חיברה ספרים רבים על נשים ועל ילדים, ועל נושאים חברתיים בכלל. מקדישה רבות מזמנה למפעלי צדקה לרפואת ילדים ולמחקרים בתחומי החינוך, מערכות יחסים והעצמה נשית. מתגוררת בלוס אנג'לס, קליפורניה, עם בעלה ושניים מארבעת ילדיה ועם הוריה בני השמונים.

אזל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

128 ₪ 108.8 ₪ הוספה לסל

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו