ארגז הכלים הצהוב
         
מספר קטלוגי: 203-1
נושאים: כללי   ספרי הדרכה  
תאריך יציאה: 2008
מספר עמודים: 164
"כדי לצאת מהמרדף המייאש אחרי רעיונות חומקים, כדאי שיהיו לנו מתחת ליד כלי עבודה. עדיף שיהיו אלה כלים יעילים, נוחים לשימוש, כאלה שאת הוראות ההפעלה שלהם ניתן לזכור בעל פה ולהעביר הלאה בכמה משפטים. למטרה הזאת בדיוק נוצר ארגז הכלים הזה - לעשות סדר ברעיונות, לעזור בדיוק, בייעול ובבחינת תהליכי יצירה. כיוון שהוא בסיסי ופשוט מאוד, הוא מתאים כמעט לכלכ סוג של אתגר ולרוב המטרות. הוא גם לא כבד במיוחד, ואחרי שמבינים אותו אפשר להשאיר אותו על הדסקטופ הפרטי ולצאת לדרך - לחשוב הרבה יותר בקלות, לבחון, ליישם ולבצע, לשפר תהליכים."

ארגז הכלים הצהוב הוא דרך העבודה, המתודולוגיה, אותה פיתחה ורד מוסנזון ואותה היא מעבירה בשנים האחרונות במקומות כמו בצלאל, שנקר, הבצפר, ארגונים וחברות. סודו של ארגז הכלים הצהוב הוא בפשוטו ובנגישותו, בעובדה שלמרות שהוא נבנה עבור משימות מתחום התקשורת, הוא יעיל בהרבה מאוד תהליכי יצירה אחרים. שיטת החשיבה המועברת בארגז הכלים הצהוב ניתנת ליישום כמעט בכל תחום, משפרת תהליכים, עוזרת לקבל החלטות בדרך קלה וברורה יותר, להוציא לפועל רעיונות ובכלל, לעשות סדר בחיים.

ורד מוסנזון, ילידת קבוץ נען, עוסקת בכתיבה, ניהול קראטיבי, מיתוג והוראה, מתמחה זה יותר משני עשורים בהפיכת רעיונות לספרים, מסעות פרסום ומהלכי מיתוג. ספרה הראשון - ´דברים שצריכים לעבור´, שיצא לאור כשהייתה בת 19, היה לאחד מרבי המכר הגדולים בישראל. ´ארגז הכלים הצהוב´ הוא ספרה השמיני.

אזל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

149 ₪ 111.75 ₪ הוספה לסל

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!