אף אחד לא שייך לכאן יותר ממך
         
מספר קטלוגי: 674-45
תאריך יציאה: 2008
מספר עמודים: 192
הם אינטימיים מדי או מנוכרים מדי - כאלה הם הגיבורים בסיפוריה של מירנדה ג´ולי, יוצרת רב תחומית, שקובץ סיפורים זה שלה קיבע את מעמדה גם כסופרת נחשבת. הם מתאמצים להרגיש שייכים, אבל לא מוצאים להם מקום בין כולם.

גיבוריה של ג´ולי כמהים לקשר, להבנה ולקרבה, ומוכנים לנסות הכל כדי להגיע למטרה הנכספת הזאת. לעתים הם מצליחים למצוא את האינטימיות המיוחלת ביחסים מיניים משונים עד מופרכים, לעתים בפעילויות קיצוניות אחרות, והם תמיד מפתיעים את עצמם, את סביבתם ואת הקוראים.

אישה שמתגעגעת לקשר ארוטי שהיה לה עם צל; בחורה שמעבירה שיעורי שחייה בביתה, על הרצפה, לשלושה זקנים; רווקה שמנסה להיות הדמות המשמעותית בחייה של בת החברים הטובים שלה; אב שאוהב את בתו הרבה יותר מדי - אלה הן היו רק כמה מהדמויות שבקריאה ראשונה נראות מוזרות, ובקריאה שנייה מזכירות לקוראים שכל התנהלות בין בני אדם טומנת בחובה אינספור אפשרויות.

גם כתיבתה של מירנדה ג´ולי, כמו הגיבורים שלה, מפתיעה. מרכיב ההפתעה טמון ביכולת שלה לפרק מצבים אנושיים לחלקיקים מילוליים לא שגרתיים, לשזור הומור נטול לעג בסיטואציות מכאיבות, לספר את המוזר באופן הנינוח ביותר, ואת הנועז - כמעט בתמימות.

הספר "אף אחד לא שייך לכאן יותר ממך", ספרה הראשון של מירנדה ג´ולי, זכה בפרס אוקונור היוקרתי לשנת 2007, והתקבל בהתלהבות גדולה על ידי הקהל. נוסף על כתיבה, ג´ולי היא אמנית פורייה מאוד וקולנוענית. סרטה הראשון, "אני, אתה וכל השאר", זכה בפרסים בפסטיבלי קאן וסנדאנס.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 86
המחיר שלנו: 64.5 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!