דף הבית > אני רפאל המלאך (5 קבצים) / זאב אבירז
אני רפאל המלאך (5 קבצים) / זאב אבירז

אני רפאל המלאך (5 קבצים) / זאב אבירז

         
מחבר: אבירז זאב 
הוצאה: בית עלים
מספר קטלוגי: 96-3005
נושאים: כללי   דתות  
"אני רפאל המלאך, נושא מסר הרפואה, האהבה והאור, מבצע התוכנית האלוהית. באתי אליכם בני האדם על פני כדור הארץ כדי להאיר את עיניכם ולתת לכם ידע על דברים המבוצעים על ידכם ואינכם מודעים לדרך בה הם פועלים ומתבצעים. יצאה ההחלטה מעולמות עליונים ליצור קשר עם בני האדם המוכנים לכך, ודרכם להעביר את מסר האור אל כדור הארץ. זאב מחבר הספר הינו אחד מהם, ובהיותו כלי מודעות מוכן ומתאים לתדרים ולאנרגיות שדרכם אני פועל, נוצר החיבור ביני לבינו. עקב כך הוחזרו לו כל אותן יכולות שהיו לו בתקופת היותו כוהן גדול בתקופת בני האלוהים במצרים העתיקה, ואשר ניטלו ממנו במהלך תקופות החיים, ולכן הוא יכול היום לשמש כצינור לצורך העברת המידע ממני אליכם.

כל שאלה שנשאלה זכתה לתשובה ברורה ובהירה, והכל כדי שאותם בני האדם הנמצאים על הנתיב, ואלו השואפים לעלות עליו, יבינו את פשר הדברים ויבחרו את דרכם נכונה. חד משמעית הייתה ההוראה להפיץ את המידע שמתקבל בקרב בני האדם. אתם עומדים בפני שינויים רבי משמעות על כדור הארץ, והזמן מתקצר והולך.

עליכם למהר ללמוד לשנות את התדרים האישיים שלכם, כדי שיתאימו למצב החדש העומד לפני דלתותיכם. מטרת המסרים היא לשנות את דרך החשיבה, ודרכה לשנות ולהעלות את מודעותכם, כך שבהגיע היום תדריכם יהיו זהים לתדרי השינוי וכך לא תידחו על ידו.

לכן, אני רפאל המלאך, מביא לכם את מסר האור ואת הידע האלוהי כדי שתלמדו אותו ותשנו בעזרתו את תבניות החשיבה ההגיונית, ותוכלו להסיר בעזרתו את מחסומי הפחד והעכבות ותוכלו להתחבר לתוכנית האלוהית השלמה שאתם חלק ממנה."

אזל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

150 ₪ 142.5 ₪ הוספה לסל

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו