דף הבית > אניגמה
אניגמה

אניגמה

         
הוצאה: מגל
מספר קטלוגי: 524-5
נושאים: כללי  
תאריך יציאה: 2009
צרפת, אביב 1944. שני גברים נועזים, מתוחכמים, ערמומיים, עושים דרכם לפאריס הכבושה. האחד הוא "הברון" דה בלוואר - הרפתקן יפה תואר, גנב חמקמק, ונוכל מקסים. משימתו - לגנוב מהגרמנים מכשיר "אניגמה" - מכונת צופן שהיא הנכס השמור ביותר של גרמניה הנאצית. אם ישיגו בנות הברית מכונת "אניגמה" יוכלו לפענח את התשדורות הכמוסות של הגרמנים ולהבטיח את ניצחון הפלישה לחופי צרפת.
אולם מול הברון מגיח אויב מסוכן וקר רוח - קולונל רודולף פון בק, הכוכב הצעיר של שירות הביון הגרמני. מברק חשאי מסוכן גרמני בלונדון מזעיק את פון בק: "הברון בדרכו לפאריס לגנוב את ה"אניגמה". פון בק נחפז לצרפת, כדי לסכל את המבצע. כך מתפתח משחק לחיים ולמוות בין שני יריבים נחושים ומקוריים. פון בק רודף את הברון בעזרת הצבא, הגסטאפו והמשטרה החשאית הצרפתית. ואילו בלוואר נעזר בעולם התחתון של פאריס אותו הוא מכיר היטב- פושעים, זונות, בעלי בארים מפוקפקים, זיפנים ורמאים.
לתוך הדו-קרב הזה נקלעת מישל לוין, יהודיה יפהפיה שחיה פאריס בזהות בדויה- והופכת למכשיר בידי שני היריבים, המשתמשים בה בציניות במאבקם.

"ספר חובה! עלילה פועמת, בלתי צפויה, מתפתלת, סובבת ומתהפכת." Newport Daily Press

"ספר מתח מעולה... מרתק ועוצר נשימה!" Publishers Weekly

30 שנה לאחר שפורסם לראשונה הספר "אניגמה" (התעלומה) וב-25 שנה לאחר הפקת הסרט ההוליוודי המבוסס על הספר, יוצא "אניגמה" במהדורה מחודשת. הספר היה לרב מכר עולמי. בסרט מככבים מרטין שין, דרק ג´קובי וסם ניל.

פרופסור מיכאל בר-זהר, חסר הכנסת העשירית והשתים-עשרה, הוא מחברם עטור הפרסים של 35 ספרי מתח ותעודה. על ספרי התעודה שלו נמנים "בן גוריון", "כעוף החול, הביוגרפיה של שמעון פרס", "הממונה" ו"הרכבות יצאו ריקות". הרומנים של בר-זהר ובהם "בגידה", "אחים" ו"מרגל בחורף" הופיעו ב-18 שפות. ספרו האחרון הוא "באשמת רצח" (2008).

בהדפסה
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

88 ₪ בהדפסה

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו