אלוהים אינו גדול
         
הוצאה: כנרת
מספר קטלוגי: 625-1200255
נושאים: כללי   ספרי עיון  
מספר עמודים: 318
"לא אלוהים הוא שיצר אותנו, אנחנו יצרנו את אלוהים." הדת היא עיוות של מוצאנו, של טבענו ושל הקוסמוס. אנחנו פוגעים בילדינו ומסכנים את עולמנו בשטיפת המוח שלהם. כריסטופר היצ´נס מגדיר מחדש את תפקיד הדת ומשמעותה בחיים האישיים והציבוריים. בשילוב ייחודי של בקיאות ושנינות מתמודד היצ´נס עם הסוגיה הדוחקת ביותר של זמננו: כוחה המזיק והרעיל של הדת בעולם.

היצ´נס תוקף את כל הדתות. טיעונו המכריע נגד הדת - ובעד גישה חילונית יותר לחיים - מסתמך על קריאה קפדנית ומלומדת בכתבים הדתיים החשובים. הוא מספר את הסיפור האישי של מפגשיו המסוכנים עם הדת, ומתאר את המסע האינטלקטואלי שלו שהביא להשקפתו החילונית על החיים, השקפה המיוסדת על מדע ועל היגיון. את העולם הבא, אומר היצ´נס, יש להמיר בתמונת היקום המדהימה של טלסקופ החלל "האבל", ומשה והסנה הבוער צריכים להיכנע לפני היופי והסימטריה של סליל הדי-אן-איי הכפול.

כריסטופר היצ´נס, עורך פעיל ב"ואניטי פייר" ופרופסור עמית בחוג ללימודים קלאסיים ב"ניו סקול", כתב ספרים רבים, ביניהם על תומס ג´פרסון, על תומס פיין ועל ג´ורג´ אורוול. הוא נמצא במקום החמישי ברשימת "100 אינטלקטואלים ציבוריים" של "פוריין פוליסי" ו"פרוספקט" הבריטי.

"אינטלקטואל המוכן לחשוף את שיניו למען הצדק וההיגיון."
ניו יורקר

"עיתונאי פוליטי וספרותי יוצא דופן."
לוס אנג´לס טיימס

"אחד העיתונים הפוריים וגם המבריקים ביותר של זמננו."
לונדון אובזרוור

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 89
המחיר שלנו: 62.3 ₪
הרווח שלך: 30 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!