איך ללכת לאיבוד
         
הוצאה: מעריב
מספר קטלוגי: 115-1912
תאריך יציאה: 2006
מספר עמודים: 268
דבר לא חסר לג'וזף ולאיזבל וינטרס. הם מתגוררים בבית גדול ומרשים בפרבר ניו יורקי אמיד, יופיה של האם, דוגמנית לשעבר, לא הועם עם השנים, עסקיו של האב פורחים ושלוש בנותיהם, חכמות ומוצלחות, לא מעלות על דעתן כי משפחתן ניצבת בפתחו של משבר גדול.

דווקא משובת ילדות - ניסיון של הבנות לברוח מהבית, מסתיימת באסון נורא, כשאחותן הקטנה בת החמש, אלי, נעלמת. הפצע מוביל לפירוק בלתי נמנע של המשפחה - עסקיו של האב נפגעים, האם מתמוטטת לתוך זכרונות רכים, בהם היא נערה אהובה ומחוזרת, בעוד אחיותיה הבוגרות של אלי, מדלין וקרולין, מתרחקות זו מזו, אכולות רגשות אשם.

חמש עשרה שנה לאחר מכן, מזהה איזבל את פניה של בתה בתמונה מטושטשת בעיתון ישן.
הסיכויים כי זו אכן אלי קלושים, אך קרולין, עתה אשה בוגרת, מתפטרת מעבודתה, עוזבת את דירתה ויוצאת לחפש אחר אחותה הקטנה. מסעה הארוך, זה החיצוני - במדבריות מקסיקו, בהרי קולורדו ובבארים המעושנים של מונטנה, וזה הפנימי - אל נפשה המסוכסכת, מניב תוצאות מפתיעות בעוצמתן.

זהו ספר השני של אמנדה אייר וורד, מהבולטות שבין הסופרות האמריקאיות הצעירות. סיפורים קצרים של אייר וורד פורסמו במספר אנתולוגיות וכתבי עת. זכויות הסרטה על ספרה הראשון, Sleep Towards Heaven נרכשו על ידי "האחים וורנר".


גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 84
המחיר שלנו: 58.8 ₪
הרווח שלך: 30 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!