א-ב של המדע לכיתה ב
         
מספר קטלוגי: 159-1154
תאריך יציאה: 2009
"א"ב של המדע" היא סדרת ספרים חדשה במדע ובטכנולוגיה לכיתות א-ב. הספרים נכתבו בהלימה מלאה למסמך "סטנדרטים וציוני דרך במדע ובטכנולוגיה לבית הספר היסודי" (2004) ולתכנית הלימודים "לימודי מדע וטכנולוגיה" (התשנ"ט).
אחד היעדים המרכזיים היה להפוך את המפגש של התלמידים עם תופעות הטבע והמדע ועם עולם הטכנולוגיה למסע מרתק שבאמצעותו ובמהלכו יכירו, יחוו, ילמדו ויבינו התלמידים את העולם שסביבם.
לכל אחת משנות הלימוד, א ו-ב, ספר נפרד (בשני חלקים) שבו משולבים כל הנושאים התוכניים והמיומנויות על פי תכנית הלימודים ובליווי טקסטים ויזואליים רבים: תמונות ואיורים להמחשה ולהבהרה של הרעיונות, של המושגים ושל העקרונות הנלמדים.
הספר "א"ב של המדע" לכיתה ב עוסק בכמה עולמות תוכן: עונות השנה (הרחבת מגוון התופעות וביצוע תצפיות ומדידות לאיסוף נתונים בעונות השנה השונות), סביבה (מגוון המינים בטבע – אורח חייהם, סביבת חייהם ודרכי התנהגות לשמירה עליהם), בריאות (השיניים, גורמים ואמצעים המשפיעים על בריאות הגוף, התנהגויות מקדמות בריאות), חומרים (דגש על היבטים טכנולוגיים הקשורים בעולם החומרים, חפצים דומים מחומרים שונים, חומרים טבעיים וחומרים מעשה ידי אדם, חומרים והסביבה – מִחזור, שימוש חוזר, חומרים מתכלים).
לספר שני חלקים: חלק ראשון וחלק שני.

גירסה מודפסת
המחיר שלנו: 52.1 ₪
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!