הפנימייה שלא היתה
הוצאה: עם עובד
מספר קטלוגי: 32-20895
נושאים: ספרות נוער
תאריך יציאה: 3/2010
תיאור:
האם גם אתם חשים לעתים כי מישהו צופה בכם בזמן שאתם לבד?!! תשכחו כל מה שחשבתם שאתם יודעים על העולם שלנו! אל תאמינו למה שאתם רואים, זה לא מה שמתרחש באמת. קחו נשימה עמוקה, מה שאתם עומדים לגלות בין דפי הספר הזה אינו דומה לשום דבר שהכרתם עד כה. אם יש לכם לב חזק, אתם מוזמנים למסע קצבי, מסחרר ומרגש בצדו האפל של העולם. זה סיפור אגדה דמיוני, שנון ומעורר מחשבות על מקומנו ביקום ועל מהות עולמנו. הספר מיועד לצעירים, לצעירים ברוחם ולכל שוחרי המתח ומסתורין.

מחיר לצרכן: 84
מחיר מבצע: 58.8 ₪
הרווח שלך: 30%
דירוג הגולשים: דרג

ביקורות הגולשים:

שירלי
ספר מ ו ש ל ם ! חובה לקרוא!
בת אל
גם לדעתי זה ספר מדהים ואיכותי שאי אפשר להרים ממנו את העיניים. גם "תלתלים מכושפים" של סיגלית דיל מאוד מאוד אהבתי.
ללא שם
ספר ענק!!!! לא יכלתי להפסיק לקרוא אותו במשך יומיים. אחד הספרים הטובים ביותר שקראתי, ואני תולעת ספרים ידועה. מומלץ בחום רב!!!
קטיו'ש
חובה לקרוא!!! קניתי את הספר רק בגלל הקריכה זה נורא משך אותי..אבל שקראתי לילה לילה את הספר...פשוט ספר מעולה...שקראתי אותו אפילו עברה עלי צמרמורת בגוף...הוא לא כזה מפחיד אבל מותח נורא!!
מורן
ספר שחבל על הזמן כמה הוא מותח, קראתי אותו בוות אחת בלי הפסקות ולא יכלתי להפסיק... אני ממליץ בחום על הספר הזה וגם על "תלתלים מכושפים" שגם של אותה הסופרת סיגלית דיל
ללא שם
נהנתי מכל רגע. בזכות סיגלית דיל אני מסתכלת על העולם באופן אחר, מאושרת מזה שאנחנו לא בעולם האפל ונהנת מהשמים הכחולים והשמש הזורחת. היא רשמה אותו בצורה ממש מותחת ומרגשת ובפרק האחרון אפילו היו לי דמעות בעיניים. באמת אף פעם לא התלהבתי ככה מספר.

לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

המכשף האפגני / סיגלית דיל
טירת כחולי העין
הבובה