מאה שנים של בדידות (חדש)
הוצאה: עם עובד
מספר קטלוגי: 32-20621
תאריך יציאה: 12/2007
תיאור:
קורותיה המופלאות של משפחה המתגוררת בעיירה אגדית בקולומביה מסופרית ברומן זה, שהוא אחד ממופתי הפרוזה של אמריקה הלטינית בימינו. קורות המשפחה, שהיא מעין מיקרוקוסמוס הפועל לפי חוקים פנימיים, שאינם תלויים בעולם ובזמן הריאליים, הן למעשה כרוניקה של האנושות כולה.

מאה שנים של אהבה ואמונה ויאוש, שאיפה לאושר ואכזבה ולבסוף חזרה אל בדידותו של היחיד, מקופלות ברומן אפוס בלתי רגיל זה, שסיפור העלילה המרכזי שלו משובץ שלל צבעוני של מעשיות עם מרתקות והוא מלהיב את דמיונם של קוראים בכל העולם.

הסופר הקולומביאני גבריאל גארסיה מארקס נולד בעיירה אראקאטאקה, היא "מקונדו" האגדית העוברת כחוט השני בכל יצירתו והמגיעה לשיא עיצובה ב"מאה שנים של בדידות", שזכה לפרסום בין לאומי.

כסופרים רבים של אמריקה הלטינית נדד לארצות שונות, בהן מכסיקו, שם שהה שש שנים, וספרד שבה חי שלוש שנים. ב- 1971 שב למולדתו. מספריו: "השלכת" (1951), "איש אינו כותב אל הקולונל" (1961), "לווייתה של האם הגדולה" ו"השעה הרעה" (1962). מארקס עוסק גם בעתונות ובכתיבת תסריטים לקולנוע.

מחיר לצרכן: 88
המחיר שלנו: 61.6 ₪
הרווח שלך: 30%
דירוג הגולשים: דרג

ביקורות הגולשים:

מיכאל פרייס
אחד הספרים היותר פופולריים של זוכה פרס נובל לספרות גבריאל גרסיה מרקס. היצירה הינה רובד אומנותי של אגדות, מיתוסים וסיפורי מורשת עתיקים שזורים בסיפור כרונולוגי זורם ושטחי במובן מסוים, הכתוב בסגנון מיוחד מאד. בספר זה, לוקח מרקס את גבולות הריאליזם צאד
לימור ששון
ספר מקסים מיוחד במינו. מקנאה במי שעדיין לא קרא, ושעומדת בפניו חוויה נפלאה.